Кажуть, що справжні чоловіки можуть тривалий час обходиться мінімумом найпотрібніших речей і цінують вони насамперед практичність, а вже потім красу та інші, менш корисні дрібниці.
Ну що ж, можливо, але ж є зручні та практичні речі, які водночас не втрачають візуальної привабливості.
Чоловіча нейлонова сумка Ethan — пряме тому підтвердження приємного та корисного.
У сумки одне велике основне відділення на блискавці, всередині є потайна кишеня на блискавці та два відділення без застібки для смартфона, ключів або гаманця.
Щільна підкладка, знімний широкий плечовий ремінь, якісна металева фурнітура.
Лаконічний дизайн і камуфляжний принт створюють вдалий тандем і підкреслять усі переваги власника.
Розміри (ВхШхТ): 27х25х4,5 см.
Довжина плечового ременя: 140 см.
Матеріал: нейлон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴









