Чоловіча сумка через плече Dean зі щільної полотняної тканини — функціональність і краса в одному виробі.
Ідеальний варіант для студента або щоденних походів на роботу. Вона помістить усі необхідні зошити, документи, набір ручок, розмістить планшет або невеликий нетбук, особисті речі та ще залишиться місце. Звертаючи увагу на візуальну складову, можна сказати, що цей виріб добре підійде під повсякденний стиль одягу, у поєднанні з джинсами та простими сорочками образ буде вельми привабливий.
Сумка має одне велике основне відділення під клапаном на блискавці, всередині відділення для нетбука або іншої електроніки, кишеню для смартфона або ключів і три невеликі кишені для фіксації ручок або інших дрібних речей.
На фронтальній стороні сумка накривається клапаном із кишенею на блискавці, що вдало підходить для гаманця або документів.
Клапан застібається на дві магнітні кнопки, під ним велике додаткове відділення на блискавці для планшета та зошитів.
Передня й задня стінки сумки, а також розділяє їх частина мають усередині ущільнювач із поролону для захисту розміщеної всередині техніки та особистих речей від ударів
Щільна підкладка, металева фурнітура та регульований широкий ремінь через плече з полотняної тканини.
Розміри (ВхШхТ): 27х23х9 см.
Матеріал: полотно.
Зверніть увагу на колір сумки трохи темніше, ніж на фото!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex-Ac |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴










