Туристичний рюкзак Manticore 70 L розроблений для тривалих подорожей на великі дистанції.
Рюкзак має об'єм 70 літрів, чого цілком досить для розміщення необхідного туристичного спорядження. Матеріалом для пошиття слугує якісний поліестер, всі шви добре прострочені для максимальної міцності.
Рюкзак Galleon 70 L з упевненістю можна назвати одним із найбільш ергономічних виробів цього типу. Ергономічна будова частини прилеглої до спини, вентильована анатомічна спинка, м'які стяжки на плечах і поясі забезпечують максимальний комфорт під час носіння виробу.
Точне регулювання всіх елементів підвіски на спину дає змогу адаптувати рюкзак під будь-яку статуру та ріст. Легкий і пружний каркас зметалічних пластів, створює жорсткість підвісної системи. Анатомічна конструкція плечових лямок і пояса оптимально розподіляє навантаження.
Всередині одне велике основне відділення з кишенею для ноутбука або документів.
На зовнішній стороні також розташований нижній вхід у основне відділення та додаткове маленьке відділення на верху для різних дрібниць.
На фронтальній частині рюкзака є ще одне відділення, всередині якого також є кишеня без застібки та кишеня-сітка на блискавці.
Також із боків є дві кишені-сітки та два кріплення під льодоруби.
До комплекту входить чохол від дощу
Характеристика:
Вага: 1,6 кг
Об'єм: 70 л.
Розмір (ВхШхГ): 76х34х27 см.
Матеріали: поліестер 600D.
Якісна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gallo |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вага | 1600 г |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 27 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Експедиційний |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості рюкзака | Кріплення для льодоруба, Поясний ремінь, Анатомічна конструкція, Нижній вхід, Верхній клапан, Регульована спина, Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴









