Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Fopati — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
- Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками. Всередині відділення щільний ущільнювач і м'яка плюшева підкладка для комфортного розміщення ноутбука.
- На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів: миші, кабелів тощо. Також усередині кишені розміщений невеликий органайзер: два вузьких відділення для ручок і два пошиті для інших дрібниць.
- Ручки сумки можна зручно ховати в спеціальні кишені на липучці, також у них можна розмістити невеликі за розміром документи та інші особисті речі.
- До комплекту до сумки входить невеликий чохол на блискавці для плечового ременя або іншої невеликої речі. За допомогою карабіна чохол можна пристебнути до сумки.
Розміри (ВхШхТ): 30х41х2,5 см.
Розміри чохла (ВхШхТ): 18,5х11,5х1,5 см.
Матеріал: поліестер.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для акумулятора |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴






