
Что современная представительница прекрасной половины человечества должна иметь с собой? Кошелек, смартфон, ключи и минимальный набор косметики на каждый день. И куда это все легко поместить? Конечно же в небольшую и удобную женскую сумку кросс-боди, перекинул сумку через плечо и вперед к новым приключениям :)
Женская сумка Kira станет Вашей идеальной подругой.
-
Одно основное отделение на молнии с легко разместит Ваш кошелек, ключи, смартфон, кучу любимых и нужных вещей и еще останется место.
-
Внутри потайной карман на молнии для разных мелочей, два кармана без застежек для ключей или телефона.
-
Зовні також є дві кишені на блискавці (один вертикальний, один горизонтальний) і два невеликих бічних кишені.
-
Дві зручні верхні ручки для носіння сумки в руці і знімний регулируесый плечовий ремінь.
-
Якісна металева фурнітура під темне срібло, щільна підкладка.
Розміри (ВхШхГ): 17х27,5х11 див.
Матеріал: штучна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина ручок | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 735 ₴





