Лампа SUN V1 (168W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
UV LED лампа яка відмінно підійде не тільки для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN V1 має декілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не треба стежити за часом затвердіння лаку. UV LED лампа SUN V1 здатна пропрацювати до 50000 годин.
Безпечна і дуже ефективна UV+LED лампа SUN V1.
UV/LED лампа світлодіодна SUN V1 168 Вт оснащена таймером на 10, 30, 60 секунд для автоматичного використання, стане чудовим допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, який займається манікюрним сервісом, або любителя. Також вона має низькотемпературний режим для більш комфортного процесу полімеризації. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами і гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль. Включение/выключение прибора производится путем помещения внутрь него руки и ее последующего убирания, поскольку он оснащен датчиком движения.
Особенным преимуществом лампы является то, что она оснащена функцией защиты от перегрева!
Характеристики:
- Дисплей: есть
- Кол-во светодиодов: 45 шт.
- Дно: съемное
- Мощность: 168 Ватт
- Вес: 650 г
- Период полимеризации: гель-лак - 5-30 секунд, led-гель - 30-60 секунд.
- Есть датчик движения
- Рабочие режимы: на 10, 30, 60 секунд
- Размеры лампы: 23.5*20*10 см
- Безопасная для здоровья человека длина волны: 365 - 405 nm
- Комплектация: LED лампа, кабель, инструкция.
- Дизайн: з ручкою.
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Кількість світлодіодів | 45 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 50000 годину |
- Ціна: 535 ₴






