Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z36 (2USB/2.4A) + кабель Type-C білий

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z36 (2USB, 2.4A) + кабель Type-C – це чудовий комплект для власників пристроїв, які оснащені портом USB Type-C. Адаптер виконаний з вогнетривких матеріалів найкращої якості, що забезпечують стійкість до зношування та довговічність, а кабель, що постачається в комплекті, гарантує ефективну зарядку завдяки наявності інтегрованого захисту від низки позаштатних неполадок. Завдяки двом USB-інтерфейсам, Ви легко зможете підключити ще один кабель до пристрою, що дозволить заряджати відразу кілька девайсів.
Властивості:
Сучасний вигляд.
Чи не прикриває огляд водія.
Легко фіксується.
Два USB-виходи.
Кабель для заряджання в комплекті.
Багаторівневий захист від навантажень.
Характеристики:
Вхід: DC-12V-14V;
Вихід USB: 5V/2.4A;
Розміри: 70 * 39 * 25 мм;
Вага: 65 г;
Довжина кабелю: 1 м;
Вага кабелю: 22 г;
Колір білий;
Матеріал: вогнестійкий полікарбонат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Вхідна напруга | 12 В |
- Ціна: 210 ₴







