Мишка безпровідна BOROFONE BG5 2.4G для пк та ноутбуків біла

Простота підключення
З'єднання маніпулятора з персональним пристроєм безпровідне. На робочому місці не буде кабелю, який заважав би руху BOROFONE business wireless mouse BG5. Завантажувати та встановлювати додаткові драйвери не потрібно – просто підключи приймач до USB-інтерфейсу ноутбука чи ПК. Мишка сумісна з ОС Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.
Жодних затримок
Чутливу мишку з оптичним сенсором можна використовувати практично на будь-якій поверхні. Маніпулятор з роздільною здатністю 1600 dpi підійде для роботи з офісними програмами та відпочинку за ігровими сесіями.
Ергономічність та практичність
Мишка BOROFONE business wireless mouse BG5 випускається в класичному білому кольорі. Кожна з двох стандартних кнопок витримає до 2 млн кліків. Коліщатко гумове, завдяки чому палець не прослизає під час скролінгу.
Маніпулятор зручно лягає в руку, рука не втомиться навіть після багатогодинної роботи. Симетричний дизайн дозволяє використовувати BOROFONE business wireless mouse BG5 правшам і лівшам з однаковим комфортом.
Невеликий аксесуар поміститься навіть у кишені. Купуй цю витончену та практичну модель - вона підійде для роботи та розваг.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: ABS - ударостійкий пластик
Підключення: 2.4G.
Оптична роздільна здатність: 800 / 1200 / 1600 dpi
Джерело живлення: Батарейка АА (у комплект не входить)
Сумісність: ПК, Ноутбук
Модуль З'єднання: Приймач 2,4G
Робота на будь-якій поверхні, крім скла
Радіус дії: 10м.
Вага: 55г.
Габарити: 108 * 64 * 35мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 108 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 2 |
- Ціна: 299 ₴





