
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J81 10000mAh |2USB/1Type-C, 22.5W, 5A, QC/P Led індикатор чорний
845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7066
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J81 10000mAh

Павербанк HOCO J81 Fast Way 22.5W з дисплеєм – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний цифровий екран, що показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для заряджання мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходу. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Переваги даного Power Bank:
Наявність 2 USB та 1 Type-C портів для зарядки ваших гаджетів
Підтримка протоколів зарядки для PD 20 Вт, для QC, для FCP/SCP, для AFC, для VOOC, для DASH
Вбудований ліхтарик
Індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду, що залишився в будь-який час
Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
Довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
Красивий та стильний дизайн
Можливість заряджати Powerbank MicroUSB, USB Type-C кабелем
Характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: J81
Місткість: 10000mAh 37Wh
Тип акумулятора: Li-Polymer
Підключення пристроїв: 2-USB, 1-Type-C
Вхід: Type-C/Micro 18W
Вихід: загальний вихід 5 В/3 А
USB-A 1: 22,5 W (повна сумісність)
Type-C: PD 20 W 5V/3A
USB-A 1/2: 5V /5А
Матеріал: ABS + Вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
Розміри: 141 х 68 х 17 мм
Вага: 238 г
Колір чорний
Комплектація:
Power Bank HOCO J81 10000mAh
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 238 г |
| Висота | 141 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 845 ₴




