
Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою HOCO J101 10000mAh | 2USB/1Type-C, 22.5W чорний
445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7079
Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою HOCO J101 10000mAh

Павербанк HOCO J101 Fast Way 22.5W – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований індикатор, що показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для заряджання мобільних пристроїв передбачено 2 USB виходи. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має велику ємність – 10000 mAh та довгий період збереження заряду.
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність 2 USB портів для заряджання ваших гаджетів
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою) ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час.
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Батарея: довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
- Можливість заряджати Повербанк MicroUSB/Type-C
Характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: J101
Місткість: 10000mAh
Номінальна ємність: 5900mAh
Вхід: Micro: 18W(QC/FCP/AFC)
Вхід: Type-C: 18W(PD/QC/FCP/AFC)
Вихід: USB-A 1/2: 22.5W (QC/SCP/FCP/AFC)
Вихід: Type-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
Загальний вихід: 5V/3A
Матеріал виготовлення: ABS + PC вогнестійкий матеріал
Розміри: 140*68*16 мм
Вага: 230 г
Колір: чорний

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 238 г |
| Висота | 141 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 445 ₴




