
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J72A 20000mAh 2USB/Type-C/MicroUSB, 2A Led індикатор чорний
1 055 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7080
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J72 на 20000mAh

Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має велику ємність – 20000 mAh та довгий період збереження заряду.
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність 2 USB портів для заряджання ваших гаджетів
- LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду, що залишився в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
- Можливість заряджати павербанк через роз'єми MicroUSB та Type-C
Характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: J72A
Колір чорний
Місткість: 20000mAh / 3.7V 74Wh
Номінальна ємність: 11800 mAh
Тип акумулятора: Li-Pol
Micro-USB / Type-C: 5V / 2A макс
Вихід USB 1/2: 5V/2A макс
Загальний вихід: 5V/2A макс
Дисплей: LED індикатор рівня заряду
Розмір: 145*68*28 мм
Вага: 400г
Комплектація:
1 х фірмова упаковка
1 х інструкція користувача
1 х кабель
Power Bank Hoco J72A Easy travel 20000 mAh – це сучасний, компактний зовнішній акумулятор великої ємності. За рахунок невеликої товщини цей гаджет забезпечить комфорт у повсякденному використанні.
Корпус акумулятора виготовлений з надійного поєднання вогнетривкого полікарбонату та ABS пластику, виконаний із заокругленими ребрами та кутами. Задня панель і більшість передньої мають оригінально реалізовану текстуровану поверхню, яка забезпечить приємні тактильні відчуття користувачеві і надає аксесуару привабливий зовнішній вигляд.
Дизайн павербанка доповнений глянсовою накладкою, в її лівій частині розташовані LED індикатори, які допоможуть визначити рівень його заряду та активуються за допомогою кнопки, розташованої на бічній грані. У торці знаходяться два USB порти для заряджання сторонніх гаджетів та роз'єми для заряджання самого пристрою: Type-C та Micro-USB. Максимальна сила вихідного струму – 2А. Місткість вбудованого літій-полімерного акумулятора становить 20000mAh. Моделі Hoco відрізняються продуманим до дрібниць дизайном та надійністю, перевіреною часом.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 225 г |
| Висота | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 1 055 ₴







