.
Сучасна людина вже не уявляє своє життя без різних девайсів, гаджетів і дуже часто без ноутбука чи планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів та вологи.
Сумка для ноутбука 15,6'' Digital Multi - не тільки зручна та красива річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
- Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками.
- Усередині відділення є ущільнювач і підкладка з ніжною плюшевої тканини для комфортного розміщення Вашого ноутбука і запобігання подряпин.
- Також у відділенні можна розмістити невелику кількість документів формату А4.
- Цікавим елементом є дві верхні ручки, які при необхідності можна заховати у великі кишені з боків сумки. Дані кишені також можна використовувати для розміщення особистих речей смартфона, гаманця і т. д.
Розміри (ВхШхТ): 29х38х2 см.
Матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




