-8%

Сумка для ноутбука 15,6" Digital Jacket сіра
1 250 ₴
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6730
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Jacket
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Jacket — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
- Сумка складається з одного великого основного відділення на блискавці з двома бігунками.
- Усередині відділення є кишеня для ноутбука зі страхувальним пояском на липучці та друге відділення для документів формату А4 або інших особистих речей, дві великі кишені без застібок і ущільнювач.
- На фронтальній стороні зручне відділення на блискавці для розміщення додаткових аксесуарів: шнура для заряджання, миші тощо. Усередині також є невеликий органайзер із двох широких і двох вузьких кишень, все без застібок.
- Зі зворотного боку сумки велике відділення на блискавці для документів тощо.
- Плечовий ремінь із міцного нейлону, щільна підкладка, якісна металева фурнітура та пояс для кріплення на дорожній сумці.
- Додатковою особливістю сумки є великий розмір. Ви зможете розмістити більшу кількість речей і використовувати сумку під час поїздки не тільки для зберігання ноутбука, але й безлічі інших особистих речей, одягу, планшета тощо.
Внутрішні розміри відділення під ноутбук (ВхШхТ): 30х37х3см
Зовнішні Розміри (ВхШхТ): 31х41х6 см.
Довжина плечового ременя: 120 см.
Матеріал: поліестер.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішні відділення, Відділення для ручок, Відділення для акумулятора, Відділення-органайзер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







