
Сумка для ноутбука 15,6'' Digital Miss бежевий
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6735
Сумка для ноутбука 15,6'' Digital Miss
Сучасна людина вже не уявляє своє життя без різних девайсів, гаджетів і дуже часто без ноутбука чи планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів та вологи.
Жіноча сумка для ноутбука 15,6'' Digital Miss - не тільки зручна та красива річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей. При покупці цього виробу Ви отримаєте поєднання стильної жіночої ділової сумки для документів та захисного чохла для Вашого ноутбука, функціональність та краса в одному флаконі. Що може бути краще?
- Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками.
- Усередині відділення є ущільнювач та підкладка з ніжної плюшевої тканини для комфортного розміщення Вашого ноутбука та запобігання подряпинам.
- Також у відділенні можна розмістити невелику кількість документів формату А4.
- На передній стороні є зручна кишеня на блискавці з органайзером на 4 відділення для додаткових аксесуарів: миші, кабелів і т.д.
- На звороті сумки є 2 невеликих відділення без застібки.
- Плечовий ремінь із міцного нейлону, щільна підкладка, якісна металева фурнітура та пояс для кріплення на дорожній сумці.
Внутрішні розміри відділення під ноутбук (ВхШхТ): 29х38, 5х3см
Зовнішні Розміри (ВхШхТ): 30х42х3,5 см.
Довжина плечового ременя: 120 см.
Матеріал: штучна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 556 г |
- Ціна: 895 ₴









