Сумка для ноутбука 15,6" Digital J. QMEi Modex бежева
Сучасна людина вже не уявляє своє життя без різних девайсів, гаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися у повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука з захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital J. QMEi Modex - не тільки зручна і красива річ, відповідна під будь-який стиль одягу, але і якісна захист Вашого ноутбука, планшета і інших особистих речей. При покупці даного виробу Ви отримаєте поєднання стильного ділової сумки для документів і захисного чохла для Вашого ноутбука, функціональність і краса в одному флаконі. Що може бути краще?
- Сумка складається з одного великого основного відділення на блискавці з одним бігунком.
- Усередині відділення є кишеня для ноутбука зі страхувальним пояском на липучці та друге відділення для документів формату А4 чи інших особистих речей.
- Невелика кишеня на блискавці для дрібних речей.
- На передній стороні зручна кишеня на блискавці для речей, які потрібно швидко дістати ключів і т.д.
- Плечовий ремінь із міцного шкірозамінника, щільна підкладка та якісна металева фурнітура.
Внутрішні розміри відділення під ноутбук (ВхШхТ): 29х39х3см
Зовнішні Розміри (ВхШхТ): 31х44х7 см.
Довжина плечового ременя: 110 см.
Матеріал: штучна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 820 г |
- Ціна: 1 375 ₴










