
Автомобільний розгалужувач трійник у прикурювач OLESSON 1506 + 2 USB 12V/24V
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7173
Автомобільний розгалужувач трійник у прикурювач OLESSON

Автомобільний розгалужувач (трійник) Olesson 1506 на три гнізда та з двома USB виходами – відмінне рішення для підзарядки батареї мобільних пристроїв. Тепер підключаючи ноутбук, телефон, плеєр, відеореєстратор, GPS навігатор або інший електронний гаджет, ви можете бути впевнені за збереження своїх приладів. Оскільки розгалужувач правильно функціонує та подасть енергію в потрібне русло, захистивши ваші пристрої за допомогою запобіжника, створеного відповідно до останніх технологій. Olesson 1506 на виході має 3 автомобільні розетки із загальною потужністю 120 Ватт. Розгалужувач підтримує (перевірено) як 12 вольтову, так і 24 вольтову систему. Основними перевагами моделі є: наявність 2 USB виходів для підтримки живлення малопотужних пристроїв, таких як реєстратор або навігатор (2 USB у сумі можуть видавати до 1А); наявність кнопки «вкл/викл», яка вимикає одночасно всі гнізда прикурювача та USB виходи; Розгалужувач оснащений запобіжником 10А. Завдяки 70-ти сантиметровому кабелю і двосторонньому скотчу, яким укомплектований розгалужувач, трійник можна закріпити в максимально зручному місці вашого авто. Розгалужувач Olesson 1506 оснащений підсвічуванням синього кольору.
Особливості цієї моделі:
- Багаторівневий захист
- Пристрій компактний та зручний у використанні
- Пристрій має два порти USB три порти прикурювача
- Якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації
- Пристрій має вогнетривкий корпус
- Модель виконана з удароміцного ABS пластику, із захисними функціями від перегріву та замикання.
Характеристики:
Бренд: OLESSON
Модель: 1506
Джерело живлення: Роз'єм прикурювача
Матеріал: матеріал ABS+PC
Кількість USB портів: 2; портів прикурювача: 3;
Вхід: DC12V-24V.
Вихід: USB: 5 В/3,1 А,
Довжина кабелю: 70 см
Колір чорний

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість виходів | 3 |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Довжина шнура | 0.7 м |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Виробник | Oleos |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Під'єднання пристрою | USB роз'єм |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
- Ціна: 299 ₴





