
Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою Hoco J103A 20000mAh 2USB/Type-C PD20W+QC3.0 чорний
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7195
Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою Hoco J103A на 20000mAh

Особливості:
- Дана модель має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду.
- Наявність 2 USB порт та 1 Type-C порт та для зарядки ваших гаджетів
- Павербанк можна зарядити через роз'єм Type-C
- Цифровий екран. Ви можете перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час.
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
Характеристики:
Місткість: 20000mAh 74Wh; номінальна ємність: 11400mAh.
Вхід: Type-C: 18W (PD/QC/FCP/AFC).
Вихід: Type-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC); USB-A 1/2: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC); загальний вихід: 5V/3A.
Дисплей: LED цифровий екран рівня заряду.
Матеріал: ABS+PC вогнетривкий матеріал + літій-полімерний акумулятор.
Розміри: 146*67*28.5мм; Вага: 426г.
З PowerBank Hoco J103A у вас завжди буде під рукою достатньо енергії для заряджання різних пристроїв, смартфон, планшет, навушники або інші гаджети. Його ємності вистачить для кількох зарядок вашого смартфона та інших пристроїв, що робить його чудовим супутником у поїздках, на відпочинку чи просто на кожен день.
PowerBank Hoco J103A оснащений роз'ємом Type-C для входу та виходу, що забезпечує швидку зарядку акумулятора та пов'язаного з ним пристрою. З LED цифровим дисплеєм рівня заряду, ви завжди будете в курсі енергії акумулятора, що залишилася.
Компактні розміри та невелика вага роблять PowerBank Hoco J103A зручним для перенесення у сумці чи кишені, що дозволяє мати під рукою додаткове харчування у будь-якій ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 136 мм |
| Вага | 225 г |
- Ціна: 850 ₴



