Охолоджувальна підставка для ноутбука на 15,6 Gembird NBS-2F15-01

Особливості:
- Надійна фіксація підставки
- Регульований кут нахилу
- Ергономічні габарити
- Стильний дизайн
- Потужні вентилятори
- Рівномірне відведення тепла
- У радіаторі ноутбука використовується сітчаста панель
- Сумісний з ноутбуками розміром макс. 15,6 дюймів
Характеристики:
Матеріал: метал та пластик (АБС)
Вентилятори охолодження: 2 шт
1500 об/хв (± 10 %), потік повітря 20 CFM (± 10 %)
Діаметр вентилятора: 2х125 мм
Довжина кабелю USB: 0,5м
Роз'єм USB: прохідний тип (вхід/вихід)
Розміри (ДхШхВ): 340 x 250 x 23 мм
Потужність: 5V постійного струму, до 0,4A
Вага: 450 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Вага | 0.45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴




