
Мишка безпровідна ігрова XTRIKE ME Gaming GW-611 на 8000DPI 7 клавіш з RGB підсвіткою
735 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7327
Мишка безпровідна XTRIKE ME Gaming GW-611

Ігрова мишка XTRIKE ME GW-611 призначена для людей, які цінують комфорт та швидкість.
Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів та миттєву реакцію.
Мишка оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих для користувачів місцях. Вона чудово підходить для різних типів ігор. Широкий діапазон регулювання дозволу мишки –. від 800 до 8000 DPI дозволяє налаштувати мишку під необхідний ігровий стиль.
Перфорована верхня панель мишки полегшує її конструкцію, що особливо важливо при швидкісних іграх. Поєднання оригінального дизайну корпусу з підсвічуванням RGB наголошує на ігровому характері.
Підключення здійснюється за допомогою технології бездротового радіозв'язку 2,4 ГГц або USB-кабелю довжиною 150 см. Ви зможете змінити спосіб підключення мишки навіть під час гри &ndash. перемикання відбувається миттєво.
Особливості:
- Провідна ігрова миша, яка підійде як для динамічних комп'ютерних ігор , так і для для офісних додатків
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням
- Миша підтримує як дротове, так і бездротове підключення
- Завдяки технології 2.4G бездротового зв'язку ви отримуєте свободу рухів без втрати сигналу
- У разі потреби можна використовувати кабель USB довжиною 150 см для підключення або заряджання
- Перемикання між режимами підключення відбувається миттєво, що дозволяє адаптуватися до різних ігрових ситуацій
- Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів і миттєву реакцію
Характеристики:
- Сумісність: ПК, Microsoft Windows, Mac OS
- Підсвічування: RGB
- Роздільна здатність сенсора: 8000 dpi
- Кількість кнопок: 7
- Джерело живлення: USB / 2.4G
- Акумулятор ємністю: 500Mah
- Час роботи: 20 год з підсвіткою, 100 год без підсвітки
- Радіус дії: 10 м
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Розмір: 124*63*40 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 735 ₴





