
Настільна світлодіодна LED лампа світильник Solink battery біла
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00413
Світлодіодна настільна лампа Solink стане вашим помічником у творчій роботі, під час читання, навчання, роботи. Прекрасним доповненням до суворої робочої обстановки в офісі, кабінеті заміського будинку або міської квартири стане світлодіодна настільна лампа Solink. Стильна володарка стриманого дизайну - настільна лампа зробить монотонну паперову роботу набагато приємнішою. Виготовлена настільна лампа із пластику з гумовими вставками. Її конструкція складається з круглого, стійкого на будь-якій поверхні основи, гумової ніжки та плафону. Ніжка гнеться, що дозволяє регулювати кут нахилу плафона, а також площу освітлення. Настільна лампа пофарбована у білий колір, відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Джерелом світла служать у ній світлодіоди, що не мерехтять під час роботи освітлювального приладу. Світлодіоди не перегорають, з часом знижується лише їхня яскравість, так що про заміну ламп можете забути. Лампа має три режими яскравості освітлення, що перемикаються за допомогою сенсорних кнопок. Якщо ви вирішили почитати, то вибирайте світло середньої яскравості, якщо за комп'ютером працюєте, то тут уже світло потрібне яскравіше. Потужність лампи становить 2.5 Вт, а розрахована для роботи від USB кабелю та від літієвої батареї. Дана настільна світлодіодна лампа - це, безперечно, гарний елемент декору, і, звичайно ж, практичний помічник у роботі за письмовим столом
Характеристика
- Розмір - 33*25 см
- 3 режими світіння - Температура кольору від 3000К до 6000К
- Кількість світлодіодів - 30 шт
- Регулятор яскравості - (для регулювання яскравості утримуйте сенсорну кнопку)
- Працює лише від USB кабелю
- Матеріал - ABS пластик + гума
- Потужність - 2,5W
- Акумулятор - 1800 mAh (акумуляторна батарея Li-ion 18650 -3.7V = 1шт)
- Заряджання - від USB кабелю (входить до комплекту)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC LED |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 6000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 495 ₴









