
Настільна світлодіодна LED лампа кліпса Clipsa біла
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7401
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна настільна лампа Clipsa

Світлодіодна настільна лампа Clipsa - стане в нагоді школярам і студентам, людям, які працюють вдома або часто сидять за комп'ютером. Такий освітлювальний прилад витрачає менше енергії (2,5 Вт при світловому потоці 300 лм), має підвищений робочий ресурс. При нестачі верхнього чи денного світла настільна лампа формує локальний освітлений острівець, знижує втому очей. Випромінене холодне світло безпечне для зору: воно м'яке, рівне і без мерехтіння. Лампу настільного типу можна використовувати:
- освітлення письмового столу, робочого місця, зони для читання;
- для організації фонового підсвічування у кімнаті з телевізором;
- замість нічника.
- 3 режими світіння
Характеристика
- Розмір - 41*13*7.5 см
- 3 режими світіння - Температура кольору від 3000К до 6000К
- Кількість світлодіодів - 25 шт
- Регулятор яскравості - (для регулювання яскравості утримуйте сенсорну кнопку)
- Акумулятор - акумуляторна батарея тип 18650
- Світловий потік: до 300 Лм
- Термін роботи світодіодів: до 30 000 годин
- Матеріал - ABS пластик
- Потужність - 2,5W
- Заряджання - від USB кабелю (входить до комплекту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC LED |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість джерел світла | 20 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








