Мишка безпровідна MeeTion MT-R560 для пк та ноутбуків чорна

Компактна бездротова мишка MeeTion MT-R560 ідеально підходить для ноутбуків, нетбуків та стаціонарних ПК. Працює з Windows, Mac та Linux. Працювати з нею набагато зручніше, ніж із сенсорною панеллю ноутбука.
Для використання пристрою не потрібно додаткового програмного забезпечення. Необхідно просто підключити наноприймач до порту комп'ютера, і миша відразу буде готова до роботи.
Особливості:
- Компактна та приємна бездротова миша, яка стане чудовим вибором для роботи чи повсюдного використання.
- Сумісний з комп'ютерами, ноутбуками та планшетами.
- Забезпечує стабільне з'єднання з технологією 2.4G, яке не вимагає встановлення додаткових драйверів – просто підключіть пристрій та використовуйте функцію Plug and Play.
- Ергономічний дизайн забезпечує затишок навіть при тривалому використанні, а стильний вигляд робить мишу привабливою для будь-якого користувача.
- Висока роздільна здатність 1600 DPI гарантує точність і плавність роботи.
- Ідеально підходить для тривалих робочих сесій.
Характеристики:
Бренд: MEETION
Модель: R560
Інтерфейс: Бездротовий (передавач)
Бездротова технологія: 2.4 ГГц
Робоча дистанція: 10м
Кількість кнопок: 4
Тип датчика: оптичний
DPI: 1000 – 1600
Системні вимоги: Windows XP/Vista/7/8/10
Джерело живлення: АА*1
Кількість натиснутої: 3 000 000
Розміри: 110*60*37 мм
Колір: Чорний
Вага: 60 г

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meetion |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴






