
Килимок для мишки та клавіатури MARVO MG011 Scorpion з RGB підсвічуванням 800x300х4мм |4USB|
735 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7452
Килимок для мишки та клавіатури MARVO MG011 Scorpion

Ігровий килимок MARVO MG011 Scorpion підходить для оптичних та лазерних мишок з будь-якою чутливістю та типом сенсора. Ігровий характер килимка підкреслює сміливий динамічний дизайн. Ігрова поверхня виготовлена з міцної та гладкої тканини, що забезпечує високу швидкість переміщення миші та точне відстеження курсору. Краї ігрової поверхні прикрашені світлодіодною стрічкою з 11 режимами. Прогумована основа надійно фіксує ігрову поверхню MARVO MG011 Scorpion на столі та запобігає її зміщенню навіть під час найзапекліших онлайн змагань. Великий розмір дозволяє одночасно розмістити клавіатуру та мишку.
Особливості
- Ідеальний розмір килимка підходить для мишок з будь-якою роздільною здатністю сенсора
- Гладка поверхня килимка оптимізована для високоточного відстеження та плавного ковзання.
- Нековзна основа зі спіненої гуми має товщину 4 мм і забезпечує надійну фіксацію на поверхні столу.
- Зносостійкі матеріали гарантують тривалий термін служби виробу.
- Виконаний у практичній прямокутній формі із закругленими кутами та декорований стилізованим логотипом виробника, нанесеним методом термотрансферного друку.
- Зносостійкі прошиті краї
Характеристики:
Матеріал: гума + тканина
RGB підсвічування: 11 режимів
Обробка краю: оверлок
Розмір: 800*300*4мм
Додатково USB-порти: 4шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 735 ₴









