
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank BOROFONE BJ53A на 20000mAh 2USB/Type-C/MicroUSB чорний
635 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7783
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank BOROFONE BJ53A на 20000mAh
Переваги даного Power Bank:
- Дана модель має велику ємність – 20000 mAh та довгий період збереження заряду.
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність USB/Type-C портів для заряджання ваших гаджетів
- Вбудовані в павербанк кабелі Micro/Type-C/Lightning/USB
- Цифровий дисплей для перевірки рівня заряду (активація кнопкою)
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк Type-C
Характеристики:
Бренд: BOROFONE
Модель: BJ53A
Місткість: 20000mAh
Номінальна ємність: 10000mAh
Вхід: USB/Type-C: 5V/2A
Вихід: USB-A 1/2: 5V/2A; Micro/Type-C/Lightning: 5V/2A
Загальний вихід: 5V/2A
Матеріал: ABS+PC
Розміри: 150*70*33 мм
Вага: 406 г
Колір чорний
Power Bank BOROFONE BJ53A на 20000 mAh – це сучасний, компактний зовнішній акумулятор великої ємності. За рахунок невеликої товщини цей гаджет забезпечить комфорт у повсякденному використанні. Акумулятор повністю універсальний завдяки багатому оснащенню, має всі можливі сучасні інтерфейси. А за рахунок вбудованих кабелів ви завжди зможете зарядити акумулятор або свої гаджети без додаткових проводів. Компактні кабелі не заважатимуть Вам і можуть бути прибрані в спеціальні осі акумулятора. Вони не сплутаються і не пошкодяться під час перенесення, ви навіть не помічатимете їх. Світлодіодний цифровий дисплей покаже заряд акумулятора, Ви знатимете, коли потрібне заряджання аксесуара заздалегідь. Сила струму в 2А і ємність в 20000 mAh - достатня для швидкої та повної зарядки Вашого гаджета і жодного разу (залежить від об'єму акумулятора Вашого гаджета). Компактний розмір і легка вага дозволяють розмістити портативну зарядку в сумочці або портфелі, завдяки чому Ви завжди залишитеся на зв'язку!


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 406 г |
- Ціна: 635 ₴






