
Мультитул кишеньковий Compact для відпочинку та туризму в чохлі з нержавіючої сталі
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7883
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультитул карманний Compact
Мультитул Compact призначений для виконання повсякденних завдань. У комплекті чохол із кріпленням на ремінь. Мультитул з плоскогубцями дуже стане в нагоді в кишені будь-якої людини! Вага лише 100 гр. Багатофункціональний, зручний та невеликий інструмент. Стане в нагоді тим, хто хоче мати завжди і все з собою, але цей мультитул не тільки заощадить місце в сумці, а й загальну вагу. При порівняно малому розмірі із запальничкою інструмент має широкий набір інструментів.
Інструменти:
- Ніж Ніж-пила
- Плоскогубці
- Вузька плоска викрутка
- Широка плоска викрутка
- Відкриття
- Короткий ніж
- Пилочка
- Тонка колупання...
Характеристика
Мультитул із нержавіючої сталі, якісних та надійних заклепок.
Матеріал чохла: нейлон.
Розміри у складеному вигляді: 7,5 см х 3 см
Розміри у розкладеному вигляді: 11 см х 6 см
Матеріал: нержавіюча сталь.
Вага мультитулу 100 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tool Set |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 7.5 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 110 мм |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок |
| Ширина | 60 мм |
| Конфігурація | Ніж, Пила по дереву, Викрутка, Пилка для нігтів, Консервний ніж, Пасатижі, Відкривачка для пляшок, Кусачки |
| Кількість інструментів | 8 шт. |
| Висота | 11.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






