
Мишка оптична дротова MeeTion MT-M360 чорна
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7919
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка ігрова дротова MeeTion MT-M360
Миша Meetion M360 Office Black – зручна офісна миша з RGB-підсвічуванням. Підключається через кабель USB довжиною 1,5 м. Оснащений двома кнопками та скроллером з додатковою функціональною кнопкою.
Роздільна здатність 1000 DPI забезпечує точне управління курсором. Ергономічна форма та покриття soft touch гарантують комфорт навіть за тривалого використання. Коліс не ковзає і не накопичує вологу.
Переваги даної моделі:
- Сумісність із комп'ютером, ноутбуком, планшетом
- З'єднання без встановлення додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона одразу працює
- Ергономічна форма миші та сильний дизайн
- Корпус пристрою – повнорозмірний і має симетричну форму, за рахунок чого даною моделлю можна буде однаково зручно користуватися як правою рукою, так і лівою.
- Висока продуктивність з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм
Характеристики:
Бренд: Meetion
Модель: M360
Інтерфейс: Дротовий USB
Кількість кнопок: 2+1
Тип датчика: оптичний
DPI: 1000
Розміри: 115 х 62.5 х 38 мм
Колір чорний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meetion |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴







