
Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою на 75000mAh HOCO J94 QC3.0 3USB/1Type-C PD20W чорний
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7963
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою HOCO J94 на 75000mAh
Особливості:
- Універсальний Power Bank з підтримкою швидкої зарядки та сучасним функціоналом.
- Ця модель оснащена трьома USB-портами для одночасного заряджання декількох пристроїв та одним портом USB Type-C, що робить її максимально зручною у використанні.
- size:14px">Підтримує різні протоколи швидкого заряджання, включаючи Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, PD3.0, Huawei FCP/SCP, Samsung AFC, VOOC, DASH та інші, забезпечуючи максимальну швидкість заряджання для різних гаджетів.
- Цифровий світлодіодний дисплей активується кнопкою, дозволяючи в будь-який час перевірити рівень заряду, що залишився.
- Power Bank виготовлений із міцних вогнетривких матеріалів, а багаторівнева система захисту від коротких замикань та перегріву гарантує безпечну експлуатацію.
- Має стильний та сучасний дизайн, а зарядка самого пристрою можливе як через MicroUSB, так і через USB Type-C кабель.
Характеристики:
Місткість: 75000 мАг 277,5 Втч
Номінальна ємність: 44000 мАг
Вхід: Micro/Type-C: 18 Вт (QC/FCP/AFC)
Вихід: USB-A 1: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC)
Вихід: USB-A 2/3: 5 В/2,1 А
Вихід: Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
Загальний вихід: 5В/3А
Дисплей: світлодіодний цифровий дисплей
Матеріал: АБС+ПК вогнестійкий корпус+літій-полімерний акумулятор
Розмір: 157*116*45 мм
Вага: 1400 г
Power Bank HOCO J94 з 3 USB портами та USB Type-C, підтримкою швидкого заряджання QC 3.0/2.0, PD3.0, Huawei SCP, Samsung AFC, з LED-дисплеєм, багаторівневим захистом та стильним дизайном для швидкої та безпечної зарядки ваших пристроїв.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Швидка зарядка, Дисплей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 425 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




