Мишка дротова ігрова ONIKUMA Gaming CW905
ONIKUMA Gaming CW905 – сучасна геймерська сумка для стаційних ПК та ноутбуків. Дана модель надає високої точності та максимального комфорту при використанні.
Сенсор миші має високу чутливість, що забезпечує її плавну і швидку роботу. Є можливість регулювання чутливості 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI. CW905 має надшвидку годину відгуку в 1 мілісекунду. Девайс сумісний з більшістю сучасних операційних систем, включаючи Windows, Linux, Mac та не тільки.
Відсутність звуків натискання дозволяє користуватися мишею, не турбуючи оточуючих. Підтримка з'єднання без встановлення додаткових драйверів (технологія Plug and Play) дозволяє використовувати девайс відразу після підключення. Довжина шнура 1.5 є оптимальною для більшості користувачів.
Софт-тач покриття CW905 приємне на дотик. Ергономічна форма миші дуже зручна і підійде не тільки для ігор, але і для роботи та навчання. Є м'яке RGB підсвічування (7 режимів роботи). Крім цього, гаджет має міцний корпус, що забезпечує її довговічність.
Переваги даної моделі:
- Сумісність із комп'ютером; ноутбуком; планшетом
- З'єднання без встановлення додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона одразу працює
- Ергономічна форма миші та сильний дизайн
- Висока роздільна здатність 6400 dpi
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнокольоровим світлодіодним підсвічуванням
Технічні характеристики:
Бренд: ONIKUMA
Модель: Gaming CW905
Інтерфейс: Дротовий USB 2.0
Кількість кнопок: 7
Тип датчика: оптичний
DPI: 800-1600-2400-3200-4800-6400 dpi
Системні вимоги: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Кількість натискань: 3 000 000
Довжина кабелю: 1.5 м
Розміри: 127*71*40 мм
Вага: 110 г
Колір: Рожевий


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onikuma |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 110 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 495 ₴










