
Чоловіча сумка портфель Bailir для документів та ноутбука чорна
1 875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 541
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка портфель Bailir
Стильна та практична чоловіча сумка-портфель Bailir – відмінний вибір для роботи, навчання та ділових поїздок. Підходить для транспортування документів формату A4, планшета чи ноутбука до 13,3 дюйми. Виконана з якісного шкірозамінника, стійка до зносу та приємна на дотик.
Особливості:
- Елегантний класичний дизайн
- Компактна, але містка
- Зносостійкий шкірозамінник
- Зручні ручки та плечовий ремінь для носіння
- Надійна фурнітура та якісні блискавки
Характеристики:
Розмір: 38×33×9 см
Матеріал: якісний шкірозамінник
Основне відділення: із відсіком для планшета/ноутбука до 13,3"
Додаткові відділення:
2 зовнішні кишені спереду
1 кишеня на блискавці ззаду
внутрішній органайзер та 2 кишені на блискавці
Тип застібки: блискавка
Плечовий ремінь: регульований, знімний
Відмінний вибір для офісу, навчання, поїздок та щоденного використання. Комбінує в собі стиль, практичність та зручність.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для ручок |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1280 г |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Довжина | 330 мм |
| Розмір | Великий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴






