-17%

Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою 22.5W BOROFONE BJ56 10000mAh 2USB/Type-C PD20W чорний
599 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8009
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою BOROFONE BJ56 на 10000mAh
Особливості:
- Місткість 10000mAh – потужний акумулятор, що дозволяє кілька разів зарядити ваші пристрої без додаткової підзарядки.
- Тривале збереження заряду – оптимальне рішення для подорожей та активного використання здатності довго зберігати енергію.
- e="font-size:14px"> Два USB-порти + Type-C – можливість одночасної зарядки кількох пристроїв через два USB та один порт Type-C.
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою) можна перевірити у будь-який час..
- Багаторівнева система захисту – вбудований захист від короткого замикання, перегріву та перепадів напруги забезпечує безпечне використання.
- Вогнестійкі матеріали – корпус із термостійких матеріалів для додаткової безпеки.
- Надійна та енергоефективна батарея відрізняється високою ефективністю та тривалим терміном служби.
- Зручне заряджання через Micro-USB і Type-C – підтримка двох варіантів підзарядки для максимальної універсальності.
Характеристики:
Бренд: BOROFONE
Модель: BJ56
Місткість: 10000mAh
Номінальна ємність: 5500mAh
Вхід: Micro: 18W(QC/FCP/AFC); Type-C: 18W(PD/QC/FCP/AFC)
Вихід: USB-A 1/2: 22.5W (QC/SCP/FCP/AFC)
Вихід: Type-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
Загальний вихід: 5V/2A
Розміри: 139*68*16 мм
Вага: 226 г
Колір: Чорний


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 226 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





