Гаманець-кредитниця VERSAILLES black (чорний)
Оригінальний гаманець — кредитниця VERSAILLES виготовлена зі шкіри pu. У портмоне є 2 відділення під банкноти, 16 відділень для кредитних карток або візитниць. Дуже зручний, компактний, тонкий гаманець.
Характеристика:
Материал: кожа pu
Колір: чорний
Розмір: 18*9*1 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



