Сумка чоловіча COOL Невеликих розмірів, проте досить місткий, містить два відділення на блискавці. Дуже зручні для щоденної роботи. Є містке внутрішнє відділення на блискавці.Одно велике відділення з кишенею на блискавці розміщене на передній стінці, підійде під документи, як-от права, паспорт, блокнот. Також на задній частині сумки є кишеня на блискавці. Розміри: 24х19х7 см. Матеріал: нейлон. Вага: 260 грамів. Колір: синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴





