Сумка Polo Kingdom brown
Чоловіча сумка-планшет POLO Kingdom brown з відкидним клапаном на магнітному замку. Всередині: під клапаном три великі відділення два на блискавці, другий без. Є також відділення для телефона, для дріб'язку, прихована кишеня на блискавці. Зовні: на задній стінці кишеня на блискавці. Регульований плечовий ремінь.
Розміри: 24х24х4 см.
материал: кожа pu
Вага: 360 грамів
колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴






