Рюкзак спортивний Mankino red Це чудовий рюкзак для походів на природу або дальніх поїздок, а також багатьох інших цілей. Завдяки чудовій місткості Ви зможете взяти із собою все, що вам необхідно, а додаткові кишені всередині та зовні дадуть змогу зручно розмістити пляшки з водою, окуляри від сонця й безліч інших дрібниць. Опис товару: Основне відділення закривається на блискавку з двома бігунками. В основному відділенні є кишеня для ноутбука, планшета, документів із закріплювачем на липучці. Спереду є додаткове відділення менше, з прихованим від дощу замком. Зовні рюкзака на фасаді кишеня на блискавці, збоку відкриті кишені. Плечові лямки регулюються й забезпечені грудним і поясним ременем. Є бічна стяжка. Якісна та зручна фурнітура. Характеристики: Розмір: 48х32х18 см. Матеріал: нейлон. Об'єм: 40 л. Позитивні характеристики матеріалу: водонепроникність і водовідштовхувальні властивості; зносостійкість; брудостійкість; висока міцність; підвищена стійкість до стирання ниток; простота догляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Пояс на стегнах |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






