Найкращий варіант для полювання або риболовлі — надійний і практичний армійський похідний рюкзак Bulat green. Він дуже міцний і місткий, а також зручний у використанні, так що стане вашим ідеальним вибором. Крім того, він чудово закріплюється на тілі та не сковує рухів. Характерні особливості армійського похідного рюкзака Bulat green Представлена модель наділена об'ємом 40 літрів, а її розмір можна регулювати за допомогою стяжок. Також модель обладнана спеціальними міцними стропами, які дають змогу закріпити додаткові елементи. Окремо варто виділити м'яку та зручну спинку, яка створить максимально комфортні умови для використання. Чому вам варто зателефонувати в магазин DK-Trading? Ми працюємо над собою і з кожним роком удосконалюємо свій сервіс, так що ви отримаєте якісне обслуговування. Всі моделі завжди є в наявності на складі, тож вам не доведеться довго чекати на доставляння обраних товарів. Не сумнівайтеся — оформляйте замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Рибалка |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



