Невелика жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Ameli ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї одне основне відділення на блискавці, всередині невелика кишеня для різних дрібниць, знімний регульований плечовий ремінь і верхня ручка, яку можна відстебнути за потреби, якісна фурнітура та дуже м'яка штучна шкіра. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 19х16,5х6,5 см.
Довжина плечового ременя: 120,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 12000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴










