Класична жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Margo — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї два основних відділення на блискавці, всередині потайна кишеня на блискавці та два маленькі відділення для різних дрібниць, на зовнішньому боці також є кишеня на блискавці, верхня ручка та регульований плечовий ремінь, якісна фурнітура. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 28х23х11 см.
Довжина плечового ременя: 120,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 12000 |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴









