
Кредитниця візитниця Aluma Wallet синя
215 ₴
165 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3651
Гаманець-кредитниця Aluma Wallet
Вашу увагу представлений новий і легкий Aluma Wallet з якісного лакованого алюмінію. Aluma Wallet дуже зручний і компактний, він стане незамінним гаманцем для Вас. Також він ідеально підходить для туристів, походів на пляж і відпочинок! Цей досить привабливий гаманець виготовлений з алюмінію, він надійно захистить ваші гроші та документи від намокання, кредитні картки від зчитування! Він дуже компактний (його розмір усього 11х7,5х2 см) і з легкістю поміститься в кишеню штанів або піджака та не займе багато місця в жіночій сумочці. Гаманець легко відкривається одним рухом і ось перед вами все, що потрібно. У ньому поміститься все: і кредитки, і права, і соціальні картки, подарункові, страхові картки та гроші. Aluma Wallet мал и компактен. І навіть якщо Ви випадково перекинете напій, Ваші кредитки та гроші залишаться в безпеці.
Характеристика
• виготовлений із міцного алюмінію
• дуже компактний 11 х 7 х 2 см
• вологозахищений
• захист кредиток від зчитування
Вага: 127 гр
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Вага | 127 г |
| Розташування | Горизонтальне |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 165 ₴







