Модна жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Harley — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї одне основне відділення на блискавці, всередині потайна кишеня на блискавці та два маленькі відділення для різних дрібниць, на зовнішньому боці також є кишеня на блискавці та дві бічні кишені, верхня ручка, дві знімні ручки, якісна фурнітура та дуже м'яка штучна шкіра. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 31х23х13 см.
Довжина додаткових ручок: 80,0х2 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴










