Класична жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Kim — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. Ця зручна сумка-шопер має одне основне відділення всередині якого за допомогою кнопок кріпитися спеціальний органайзер, який за потреби можна витягнути. Органайзер має застібку замок, дві кишені для різних дрібниць і потайну кишеню на блискавці. Також сумка має дві середні за розміром ручки для носіння її в руці або на плечі й елегантний брелок.
Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри сумки (ШхВхТ): 33х29х14 см.
Розміри органайзера (ШхВхТ): 27х21х6 см.
Матеріал: штучна шкіра, тканина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴







