-12%

Сумка жіноча Nellie Snake black-red rose
635 ₴
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2409
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легендарна жіноча сумочка — один із тих атрибутів жіночого гардероба, які стоять поза часом і тенденцій. Лаконічний дизайн, ремінець із ланцюжком — у неї поміститься все найнеобхідніше, а сама сумка прикрасить будь-яке вбрання й додасть йому сто балів за модною шкалою. вона вже встигла полюбитися модницям. З одного боку сумка виготовлена в стилі Модного Будинку. Розміри та форма зберігаються вже пів століття. А ось зовнішній дизайн цього разу здивував потужними ланцюгами та трохи грубою плашкою. На додаток — колір срібла. Все це навіває думки про середньовічність.
Характеристика
Розміри: 25,5х10х16 см.
Фурнітура: під темне срібло.
Висота плечового ременя: 100 см.
Внутрішні кишені: одна для документів на змійці, дві для телефона та дрібниць без блискавки. Дуже гарна підкладка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



