Затискач для грошей BLING
Дійсно дуже якісний і стильний аксесуар, забудьте про габаритні та незручні великі портмоне, тепер усе можна вмістити в невеликий зручний затискач для грошей і гаманець одночасно, максимальна купюра 500 грн! Дуже зручна річ, 100% сподобається покупка.
Матеріал: метал.
Розміри: висота — 5,5 см, ширина — 8 см, товщина — 0,3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 35 г |
| Довжина | 80 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



