Рюкзак міський жіночий Moggy black
Стильний рюкзачок із милим котом може стати найулюбленішим аксесуаром вашого гардероба. Модель виконана з якісної штучної шкіри та гарної фурнітури. Попри невеликий розмір аксесуара, в нього легко помістяться всі ваші найнеобхідніші особисті речі: телефон, губна помада, дзеркальце, гаманець та інше.
У рюкзака Moggy є одне велике основне відділення з кишенею для телефона, ключів, дрібних речей і внутрішньою кишенею на блискавці. Також спереду є одне відділення на блискавці для документом або гаманця.
На рюкзаку є цікавий елемент у формі закривального та відкривального ока кота.
Характеристика:
Розмір (ВхШхГ): 27х26х13 см;
Матеріал: штучна шкіра, тканина;
Колір фурнітури: під золото;
Матеріал підкладки: щільна тканина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴






