Туристичний рюкзак Outland 80 L розроблений для тривалих подорожей на великі дистанції.
Рюкзак Outland 80 L має об'єм 80 літрів, чого цілком досить для розміщення необхідного туристичного спорядження. Матеріалом для пошиття слугує якісний поліестер, всі шви добре прострочені для максимальної міцності.
Рюкзак Outland 80 L з упевненістю можна назвати одним із найбільш ергономічних виробів цього типу Ергономічна будова частини прилеглої до спини, вентильована анатомічна спинка, м'які стяжки на плечах і поясі забезпечують максимальний комфорт при носку виробу.
Точне регулювання всіх елементів підвіски на спину дає змогу адаптувати рюкзак під будь-яку статуру та ріст. Легкий і пружний металевий каркас створює жорсткість підвісної системи. Анатомічна конструкція плечових лямок і пояса оптимально розподіляє навантаження.
Має можливість підвішування додаткового спорядження під дном або з бічної частини рюкзака, також є стяжки над верхнім клапаном.
Усередині передбачене одне велике основне відділення, на задній стінці невелика кишеня на блискавці та сітка. На зовнішній стороні розташовані дві кишені: нижній вирізняється компресійною стяжкою й захованою блискавкою, верхній можна використовувати для речей, які потрібно часто та легко діставати. Також із боків є дві кишені на блискавці та чотири відкриті кишені (2 сітка, 2 тканини).
Характеристика:
Вага: 1,8 кг
Об'єм: 80 л.
Розмір (ВхШхГ): 75х35х14 см.
Матеріали: поліестер 600D.
Якісна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 80 л |
| Вага | 1800 г |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Призначення рюкзака | Експедиційний |
| Кількість лямок | 2 |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Кишені | Верхній |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Анатомічна конструкція, Верхній клапан, Регульована спина, Грудна стяжка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴



