Для щоденних походів до школи, університету або на роботу хочеться мати не тільки зручну сумку, але й щось цікаве. Наприклад, стильний міський рюкзак у вдалому кольорі, щоб можна було його та на прогулянку взяти й у невелику подорож.
Можна вибрати жіночий рюкзак Ginger, адже він такий гарний і функціональний.
У рюкзака одне основне відділення з двома відкритими кишенями для смартфона та кишенею на блискавці для додаткових дрібниць.
Також є велика фасадна кишеня на блискавці для документів або гаманця й таємне відділення зі змійкою на задній стінці. Накривається всім об'ємним верхнім клапаном на магнітній кнопці з додатковою маленькою кишенею для дрібниць.
З боків є дві відкриті кишені для пляшок із водою або парасольки.
У цього рюкзака якісна металева фурнітура, регульовані лямки на тканинній основі та лямка для підвішування.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 30х24х11 см;
Фурнітура: під золото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴






