Невеликі рюкзаки, що замінюють жіночу сумку це яскравий тренд цього сезону. Мати таку річ у своєму гардеробі дуже зручно, у неї помістити все найнеобхідніше для університету, походу по магазинах або прогулянки.
У міні рюкзака Plump одне основне відділення на блискавці з двома бігунками, всередині маленька кишеня на блискавці та відділення для планшета.
Також спереду є фронтальне відділення на блискавці для смартфона, гаманця та різних дрібниць.
У рюкзака регульовані лямки на тканинній основі та лямка для підвішування.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 27х21х10 см;
Фурнітура: під золото;
Підкладка: щільна, коричнева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 5.5 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴










