Сумка жіноча крос-боді Monroe

Маленька, компактна та дуже стильна сумочка-клатч Monroe. Це диво може стати Вашим незамінним другом у будь-якій ситуації, її можна взяти на вечірку, денну прогулянку чи похід магазинами. У неї точно помістити все необхідне для маленької подорожі. Сумка-клатч Monroe складається з трьох відділень, два із застібкою блискавка та одне – на металевій клямці. Також присутній плечовий ремінь. Виконана з м'якої PU шкіри з підкладкою з бавовни. Якість люкс.
Характеристика
Розмір 21*14*9 см.
Довжина ременя 110 см.
Вага: 0,55 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴










