Маленька жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Pamela — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї одне основне відділення з кишенею-перегородкою на блискавці, потайною кишенею і двома маленькими відділеннями для різних дрібниць, верхня ручка, знімний плечовий ремінь, якісна фурнітура та дуже м'яка штучна шкіра. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 21,5х17х10 см.
Довжина плечового ременя: 130,0 см.
Колір фурнітури: під золото.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 13000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴



