Жіночі рюкзаки міні увійшли до моду зовсім недавно, але вже зайняли міцну позицію в гардеробі кожної дівчини. Вони можуть за функціональністю повністю замінити невелику сумку або клатч, водночас мають цікавий вигляд і дають свободу рукам.
Мінірюкзак BonBon має якісну металеву фурнітуру та регульовані лямки. Увесь фронтальний бік і вушка покриті паєтками-перевертачками двох кольорів, на яких можна створити свій індивідуальний малюнок, наприклад, миле серце.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 19х14х7 см;
Фурнітура: під золото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanco |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 7 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Дитяча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Вушка кролика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴





