Маленька жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Whitney — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї одне основне відділення з перегородкою на блискавці, потайна кишеня на блискавці та дві маленькі кишені для різних дрібниць, дві верхні ручки, знімний регульований плечовий ремінь, якісна фурнітура та гарний пухнастий брелок (квітка може відрізняється від представленого на фото). Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 25х17х9 см.
Довжина плечового ременя: 120,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | J&Y |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 12000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴







